Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: kupno ultimakera 2

kupno ultimakera 2 02/19/2014 12:38 #7718

Zastanawiam się nad kupnem Ultimakera 2.

Mam kilka pytań.

1. Ile kosztuje transport z Holandii tego cudeńka? Ktoś wie? Słyszałem że przesyłka ekspresowa 140 euro. Ale to dotyczyło Ultimakera 1, więc pewnie był złożony i było to jakiś czas temu - inflacja nie śpi. Także może wiecie ile to wychodzi?

2. Ile potrzebuje filamentu, żeby się trochę tym pobawić? Czy muszę kupować u nich - czy te polskie strony które oferują filament to zadziała z nim mi ultimaker. Jest spora różnica w cenie, a poza nie fajnie jest ciągle coś sprowadzać z Królestwa Niderlandów, nie jest to rzut beretem.

3. Gdzie mógłbym sobie dobrze poczytać o ultimaker 2? Mam mysli strony angielskie, bo oczywiscie pewnie polskich jeszcze mało.

Dziękuję Tworzyciele
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kupno ultimakera 2 02/20/2014 15:07 #7734

Ultimaker ten numer 1 jest do zobaczenia w CH Land w HOTSPOT3D Kontiki (box 169):

ultimaker.JPG

Drukuje on tam prawie prawie non stop - ostatnio jak byłem wczoraj też - można zobaczyć i porównać z innymi drukarkami 3D.
  • animos
  • animos Avatar
  • Podziękowania: 1

kupno ultimakera 2 02/20/2014 22:20 #7742

Ultimaker, na pewno swojego czasu był jedną z fajniejszych drukarek. Teraz ciężko powiedzieć bo 2 nie widziałem. Drukarka warta rozważenia. Może wcale nie trzeba ciągnąć samemu z zagranicy:

www.redcoon.pl/c02070110-3D-printers

Filamentu nie musisz u nich kupować, ale na początek kup chociaż rolkę dedykowanego. Zawsze łatwiej będzie ci zacząć. Nie będziesz się zastanawiał czy wygląd wydruków to wina filamentu czy czegoś innego. A na początku będzie masa problemów, to raczej pewne ;)

Jeśli masz konkretne pytania porozmawiaj z: reprapforum.pl/forum/profil/416-3d-druk.html
  • sekal
  • sekal Avatar
  • Podziękowania: 1

kupno ultimakera 2 04/08/2016 08:54 #8405

Ultimaker to podobno dość fajna drukarka i nieawaryjna. Warty polecenia jest też Zortrax m200 Tę drukarkę znam i mogę ją śmiało polecić. Firma Zortrax ma w swojej ofercie także szeroka gamę różnego rodzaju filamentów w bardzo różnych kolorach. Wcale nie trzeba takiej drukarki ściągać z zagranicy. Ja swoją kupiłam za pośrednictwem sklepu drukarki3d.seb-comp.pl. Koszt dostawy ok 20 zł. Spojrzałam na ofertę i mają też drukarki Ultimaker.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013